Olomouc

Rádio Haná

Rádio Haná
Rádio Haná
Rádio Haná

Informace o kanálu:

Rádio Haná se také stalo součástí veřejného života na střední Moravě a účastní se mnoha kulturních, společenských a sportovních akcí. Je např. partnerem olomouckého hokeje a sledge hokeje, pořádá plesy, soutěže, spolupracuje na koncertech a představeních a nezapomíná ani na charitativní pomoc potřebným.

Rádio Haná pokrývá kvalitním signálem okolí Olomouce, Prostějova, Přerova, Šumperku, Kroměříže, Moravské Třebové, Svitav, Vyškova, Valašského Meziříčí, Boskovic, Hranic, Bruntálu a dalších oblastí na Moravě, které stále přibývají.

Mubea pomohla dětem

Nahráno uživatelem oltv dne 17. 12. 2015

Štítky: DMPŽ, Mubea, Olomouc, Vánoční trhy

Mubea pomohla dětem

Zaměstnanci mezinárodního strojírenského koncernu MUBEA Prostějov se nevěnují jenom práci, ale také charitě. Spolu se studenty a pedagogy Střední průmyslové školy strojnické v Olomouci potěšili a zahřáli návštěvníky olomouckých vánočních trhů. Společně pro ně totiž připravili horký punč a velký výběr dobrot, které, stejně jako loni, prodávali na stánku Dobrého místa pro život a to ve prospěch dětí z Dětského domova. Celou středu 9. prosince, kdy se zaměstnanci Mubei proměnili v dobrovolné prodavače, byl stánek v obležení a nakonec se pro děti bez rodičů podařilo vydělat téměř 40. 000 korun. Firma Mubea je předním celosvětovým výrobcem podvozkových dílů v automobilovém průmyslu a patří mezi největší firmy nejenom v Prostějově, ale také v celém Olomouckém kraji.

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře