Olomouc

Rádio Haná

Rádio Haná
Rádio Haná
Rádio Haná

Informace o kanálu:

Rádio Haná se také stalo součástí veřejného života na střední Moravě a účastní se mnoha kulturních, společenských a sportovních akcí. Je např. partnerem olomouckého hokeje a sledge hokeje, pořádá plesy, soutěže, spolupracuje na koncertech a představeních a nezapomíná ani na charitativní pomoc potřebným.

Rádio Haná pokrývá kvalitním signálem okolí Olomouce, Prostějova, Přerova, Šumperku, Kroměříže, Moravské Třebové, Svitav, Vyškova, Valašského Meziříčí, Boskovic, Hranic, Bruntálu a dalších oblastí na Moravě, které stále přibývají.

Den pro mámu 2017

Nahráno uživatelem oltv dne 22. 05. 2017

Den pro mámu 2017

Před několika dny proběhl již V. ročník charitativního Dne pro mámu, který pořádá Dobré místo pro život spolu s Rádiem Haná, Olomouckým Deníkem, Olomouc.cz, NH hotelem, restaurací Lobster, Aquaparkem a řadou dalších partnerů. Cílem je připravit jeden bezstarostný den maminkám, které se starají o děti se zdravotními handicapy. Letos se akce zúčastnily maminky Zdenička, Petra, Eva, Ema a Jana, jejichž děti jsou klienty organizací jako jsou např. Blanická školička, Jitro nebo Credo.

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře