Olomouc

Rádio Haná

Rádio Haná
Rádio Haná
Rádio Haná

Informace o kanálu:

Rádio Haná se také stalo součástí veřejného života na střední Moravě a účastní se mnoha kulturních, společenských a sportovních akcí. Je např. partnerem olomouckého hokeje a sledge hokeje, pořádá plesy, soutěže, spolupracuje na koncertech a představeních a nezapomíná ani na charitativní pomoc potřebným.

Rádio Haná pokrývá kvalitním signálem okolí Olomouce, Prostějova, Přerova, Šumperku, Kroměříže, Moravské Třebové, Svitav, Vyškova, Valašského Meziříčí, Boskovic, Hranic, Bruntálu a dalších oblastí na Moravě, které stále přibývají.

Den pro mámu 2017

Nahráno uživatelem oltv dne 22. 05. 2017

Štítky: Den pro mámu, Dobré místo pro život, Olomouc

Den pro mámu 2017

Před několika dny proběhl již V. ročník charitativního Dne pro mámu, který pořádá Dobré místo pro život spolu s Rádiem Haná, Olomouckým Deníkem, Olomouc.cz, NH hotelem, restaurací Lobster, Aquaparkem a řadou dalších partnerů. Cílem je připravit jeden bezstarostný den maminkám, které se starají o děti se zdravotními handicapy. Letos se akce zúčastnily maminky Zdenička, Petra, Eva, Ema a Jana, jejichž děti jsou klienty organizací jako jsou např. Blanická školička, Jitro nebo Credo.

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře