Olomouc

Rádio Haná

Rádio Haná
Rádio Haná
Rádio Haná

Informace o kanálu:

Rádio Haná se také stalo součástí veřejného života na střední Moravě a účastní se mnoha kulturních, společenských a sportovních akcí. Je např. partnerem olomouckého hokeje a sledge hokeje, pořádá plesy, soutěže, spolupracuje na koncertech a představeních a nezapomíná ani na charitativní pomoc potřebným.

Rádio Haná pokrývá kvalitním signálem okolí Olomouce, Prostějova, Přerova, Šumperku, Kroměříže, Moravské Třebové, Svitav, Vyškova, Valašského Meziříčí, Boskovic, Hranic, Bruntálu a dalších oblastí na Moravě, které stále přibývají.

Kabáti vysílají u nás!

Nahráno uživatelem radiohana1 dne 01. 11. 2017

Kabáti vysílají u nás!

Kabáti v úterý 7. listopadu vystoupí na vyprodaném koncertu v Olomouci. Radio Haná vám v ranním vysílání rozdávalo vstupenky a současně pro fandy této severočeské kapely máme další velké překvapení. Tento víkend vám zahrajeme největší hity Kabátů, o kterých si budeme povídat s frontmanem Pepou Vojtkem! Od rána až do večera uslyšíte každou hodinu minimálně jeden kabátovský hit. Víkend Speciál Radia Haná začíná už v pátek po práci a finišuje v neděli večer. Teď už víte, které rádio poslouchat během prvního listopadového víkendu 2017. Dejte šanci nám a my vám zapneme Kabát. Zaručeně!
poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře