Olomouc

Rádio Haná

Rádio Haná
Rádio Haná
Rádio Haná

Informace o kanálu:

Rádio Haná se také stalo součástí veřejného života na střední Moravě a účastní se mnoha kulturních, společenských a sportovních akcí. Je např. partnerem olomouckého hokeje a sledge hokeje, pořádá plesy, soutěže, spolupracuje na koncertech a představeních a nezapomíná ani na charitativní pomoc potřebným.

Rádio Haná pokrývá kvalitním signálem okolí Olomouce, Prostějova, Přerova, Šumperku, Kroměříže, Moravské Třebové, Svitav, Vyškova, Valašského Meziříčí, Boskovic, Hranic, Bruntálu a dalších oblastí na Moravě, které stále přibývají.

Kabelkový veletrh pomohl malé Sáře a Elišce

Nahráno uživatelem oltv dne 18. 10. 2016

Kabelkový veletrh pomohl malé Sáře a Elišce

 

Ve foyer Moravského divadla se konal tradiční Kabelkový veletrh . Dívky a ženy mohly vybírat ze dvou a půl tisíc darovaných kousků. Většina z nich byla k mání za symbolickou cenu, některé luxusnější kabelky se dražily.Vybralo se celkem 48 tisíc korun. Na souběžně pořádané akci v Přerově pak dalších 32 tisíc.Získané peníze budou použity na asistenční službu nemocné čtyřleté Sáry, stejně stará Eliška pak dostane nové naslouchátko. Část výtěžku půjde do olomouckého Klokánku a na postižené děti a seniory.Akci pořádá ve spolupráci s Dobrým místem pro život, Moravským divadlem a Rádiem Haná, Olomoucký Deník.

 

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře