Olomouc

[OL]4you

[OL]4you
[OL]4you
[OL]4you

Informace o kanálu:
[OL]4you je olomoucký lifestylový magazín plný kulturních tipů, zajímavých článků a informací nejen z Olomouce. Najdete v něm rozhovory s osobnostmi, tipy na nákupy, cestopisy i novinky z motoristického světa. Jednou za dva měsíce si ho vyhledejte na distribučních místech v Olomouci a okolí. Vychází v nákladu 6.000 ks, ve velkém formátu a je tištěn na papír, který 
je běžný pro renomované módní magazíny. [OL]4you je ZDARMA na více jak 140 distribučních místech a jeho čtenost je cca 30.000.

Na webu OL4you.cz najdete kromě šťavnatého obsahu také kalendář plný akcí, abyste věděli, kde rozhodně nesmíte chybět.

HC Olomouc v NH hotelu – utkání v oblecích

Nahráno uživatelem oltv dne 11. 03. 2016

HC Olomouc v NH hotelu – utkání v oblecích

Na konci února 2016 se v hotelu NH Collection Olomouc Congress se uskutečnil 1. Společenský večer HC Olomouc – jako poděkování za podporu a spolupráci s partnery v roce 2015, kdy klub oslavil 60. výročí od svého založení. Hosté měli možnost potkat se nejen s hráči a vedením klubu, ale také se zástupci města a kraje, obchodními partnery. Ukázali se také bývalí hráči, kteří se výrazně zapsali do historie klubu HC Olomouc. Redakce [OL]4you u toho samozřejmě nemohla chybět – tak se mrkněte na atmosféru celého večera!

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře