Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc

Informace o kanálu:

Fakultní nemocnice Olomouc je jedním z největších lůžkových zařízení v České republice. Je součástí sítě jedenácti fakultních nemocnic přímo řízených Ministerstvem zdravotnictví ČR. Je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji a šestou největší nemocnicí v zemi. Její historie je více než stoletá, sahá do roku 1896.

Posláním FNOL je léčit nemocné v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy. Olomoucká fakultní nemocnice poskytuje celé spektrum péče od základní až po vysoce specializovanou. Zařízení má k dispozici padesát pracovišť, přes 1400 lůžek a více než 3000 zdravotnických i nezdravotnických profesionálů.

Zlatě rozzářená radnice

Nahráno uživatelem oltv dne 20. 02. 2018

Zlatě rozzářená radnice

Věž a vchod olomoucké radnice i vedlejší Dům u Zlatého jelena se ze soboty na neděli rozzářily zlatě. Město se tak opět zapojilo do osvětové akce, která má upozornit na problematiku dětské onkologie a nutnost včas navštívit lékaře v případě varovných příznaků. Rakovinou v Česku ročně onemocní na tři sta padesát dětí, nejčastější diagnózy jsou akutní leukémie a nádory mozku.

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře