Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc

Informace o kanálu:

Fakultní nemocnice Olomouc je jedním z největších lůžkových zařízení v České republice. Je součástí sítě jedenácti fakultních nemocnic přímo řízených Ministerstvem zdravotnictví ČR. Je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji a šestou největší nemocnicí v zemi. Její historie je více než stoletá, sahá do roku 1896.

Posláním FNOL je léčit nemocné v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy. Olomoucká fakultní nemocnice poskytuje celé spektrum péče od základní až po vysoce specializovanou. Zařízení má k dispozici padesát pracovišť, přes 1400 lůžek a více než 3000 zdravotnických i nezdravotnických profesionálů.

V nemocnici si nezakouříte ani venku!

Nahráno uživatelem oltv dne 10. 02. 2017

V nemocnici si nezakouříte ani venku!

 

Fakultní nemocnice Olomouc chystá od června úplný zákaz kouření v celém areálu. V souvislosti s protikuřáckým zákonem připravuje informační kampaň, kterou chce působit na zaměstnance i veřejnost. Už nyní se nesmí kouřti v budovách a zredukovala se i místa s popelníky venku. S účinností zákona od 31. května zruší nemocnice zbylé kuřácké koutky a zakáže kouření i ve venkovních prostorách. Kouření bude povoleno jen na oddělení psychiatrie. Podobná opatření připravují i další nemocnice v regionu.


 

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře