Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc

Informace o kanálu:

Fakultní nemocnice Olomouc je jedním z největších lůžkových zařízení v České republice. Je součástí sítě jedenácti fakultních nemocnic přímo řízených Ministerstvem zdravotnictví ČR. Je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji a šestou největší nemocnicí v zemi. Její historie je více než stoletá, sahá do roku 1896.

Posláním FNOL je léčit nemocné v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy. Olomoucká fakultní nemocnice poskytuje celé spektrum péče od základní až po vysoce specializovanou. Zařízení má k dispozici padesát pracovišť, přes 1400 lůžek a více než 3000 zdravotnických i nezdravotnických profesionálů.

Urologie v Olomouci patří k nejlepším v ČR

Nahráno uživatelem oltv dne 18. 02. 2014

Urologie v Olomouci patří k nejlepším v ČR

Moderní centrum se špičkovu chirurgickou péčí pacientům s onemocněním ledvin, prostaty, močového měchýře dalších částí urogenitálního traktu. Jako jedno z mála pracovišť v zemi disponuje robotickým operačním systémem. To je v současnosti Urologická klinika Fakultní nemocnice Olomouc. V těchto dnech slaví padesát let svého vzniku. Za tu dobu prošla obrovskou proměnou, dnes se řadí mezi nejvýznamnější centra v republice.
Olomoucká Urologická klinika je jediným z vysoce specializovaným pracovištěm svého druhu v kraji, má 20 lékařů a 31 lůžek. Její péči vyhledávají pacienti i z jiných regionů, hlavně Pardubicka a Zlínska.

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře