Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc

Informace o kanálu:

Fakultní nemocnice Olomouc je jedním z největších lůžkových zařízení v České republice. Je součástí sítě jedenácti fakultních nemocnic přímo řízených Ministerstvem zdravotnictví ČR. Je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji a šestou největší nemocnicí v zemi. Její historie je více než stoletá, sahá do roku 1896.

Posláním FNOL je léčit nemocné v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy. Olomoucká fakultní nemocnice poskytuje celé spektrum péče od základní až po vysoce specializovanou. Zařízení má k dispozici padesát pracovišť, přes 1400 lůžek a více než 3000 zdravotnických i nezdravotnických profesionálů.

První narozené dítě roku 2016

Nahráno uživatelem oltv dne 08. 01. 2016

První narozené dítě roku 2016

Podle plánu se měl narodit o pár dnů dříve, na svět se mu ale moc nechtělo ještě dlouho po silvetrovské půlnoci. Přesto je Martin Kment z Horky nad Moravou prvním dítětem roku 2016 narozeným v olomoucké Fakultní nemocnici. Narodil se tam ve čtyři hodiny ráno. Martin možná jednou bude slavným hokejistou, jeho tatínek je totiž velký fanoušek tohoto sportu, což dokládá i miniaturní dres, který dostal jako první dárek. 

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře