Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc

Informace o kanálu:

Fakultní nemocnice Olomouc je jedním z největších lůžkových zařízení v České republice. Je součástí sítě jedenácti fakultních nemocnic přímo řízených Ministerstvem zdravotnictví ČR. Je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji a šestou největší nemocnicí v zemi. Její historie je více než stoletá, sahá do roku 1896.

Posláním FNOL je léčit nemocné v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy. Olomoucká fakultní nemocnice poskytuje celé spektrum péče od základní až po vysoce specializovanou. Zařízení má k dispozici padesát pracovišť, přes 1400 lůžek a více než 3000 zdravotnických i nezdravotnických profesionálů.

Podchod u nemocnice čeká na rekonstrukci

Nahráno uživatelem oltv dne 19. 01. 2017

Podchod u nemocnice čeká na rekonstrukci

 

Jeden podchod v Brněnské ulici se rekonstrukce, včetně umělecké výzdoby, dočkal vloni. Ten druhý, blíž k centru města, kterým denně směřují stovky lidí do Fakultní nemocnice, oprava čeká letos. Díky rekonstrukci bude zajištěný bezpečný přístup k zastávkám tramvajové i autobusové dopravy. Náklady se odhadují na třináct milionů koru, více než deset milionů pokryjí dotace.

 

 

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře