Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc

Informace o kanálu:

Fakultní nemocnice Olomouc je jedním z největších lůžkových zařízení v České republice. Je součástí sítě jedenácti fakultních nemocnic přímo řízených Ministerstvem zdravotnictví ČR. Je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji a šestou největší nemocnicí v zemi. Její historie je více než stoletá, sahá do roku 1896.

Posláním FNOL je léčit nemocné v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy. Olomoucká fakultní nemocnice poskytuje celé spektrum péče od základní až po vysoce specializovanou. Zařízení má k dispozici padesát pracovišť, přes 1400 lůžek a více než 3000 zdravotnických i nezdravotnických profesionálů.

Nově upravené centrum pro pacienty s roztroušenou sklerózou

Nahráno uživatelem oltv dne 26. 04. 2014

Nově upravené centrum pro pacienty s roztroušenou sklerózou

Pacienti s roztroušenou sklerózou a dalšími závažnými onemocněními centrální nervové soustavy už mohou využívat nově upravené centrum na Neurologické klinice Fakultní nemocnice v Olomouci. Díky úpravám za jeden a půl milionu korun teď mají k dispozici na stejném podlaží všechna základní vyšetření potřebná pro včasnou diagnostiku.
Fakultní nemocnice nechala centrum modernizovat s ohledem na potíže s hybností, které onemocnění nervové soustavy zpravidla provázejí. Centrum je dobře dostupné i díky bezbariérovým úpravám.

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře