Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc

Informace o kanálu:

Fakultní nemocnice Olomouc je jedním z největších lůžkových zařízení v České republice. Je součástí sítě jedenácti fakultních nemocnic přímo řízených Ministerstvem zdravotnictví ČR. Je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji a šestou největší nemocnicí v zemi. Její historie je více než stoletá, sahá do roku 1896.

Posláním FNOL je léčit nemocné v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy. Olomoucká fakultní nemocnice poskytuje celé spektrum péče od základní až po vysoce specializovanou. Zařízení má k dispozici padesát pracovišť, přes 1400 lůžek a více než 3000 zdravotnických i nezdravotnických profesionálů.

Nové metody při léčení Parkinsonovy nemoci ve FN Olomouc

Nahráno uživatelem oltv dne 31. 01. 2014

Nové metody při léčení Parkinsonovy nemoci ve FN Olomouc

Pacient pouze s lokální anestezí, plně při vědomí, takže může komunikovat s lékaři a při tom mu operatér zavádí hluboko do mozku elektrody. Pro nás laiky nepředstavitelné, ale je to tak. Tuto metodu používají již několik let neurochirurgové ve Fakultní nemocnici v Olomouci při léčení Parkinsonovy nemoci. To umožňuje unikátní operační přístup, který u nás provádí kromě Olomouce pouze v Praze a Brně.

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře