Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc

Informace o kanálu:

Fakultní nemocnice Olomouc je jedním z největších lůžkových zařízení v České republice. Je součástí sítě jedenácti fakultních nemocnic přímo řízených Ministerstvem zdravotnictví ČR. Je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji a šestou největší nemocnicí v zemi. Její historie je více než stoletá, sahá do roku 1896.

Posláním FNOL je léčit nemocné v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy. Olomoucká fakultní nemocnice poskytuje celé spektrum péče od základní až po vysoce specializovanou. Zařízení má k dispozici padesát pracovišť, přes 1400 lůžek a více než 3000 zdravotnických i nezdravotnických profesionálů.

Nová šance pro léčení neplodnosti v Olomouci

Nahráno uživatelem oltv dne 09. 07. 2013

Nová šance pro léčení neplodnosti v Olomouci

Větší komfort, kratší čekací doby a hlavně ještě větší úspěšnost v léčbě neplodnosti teď nabízí Fakultní nemocnice Olomouc všem párům, které přicházejí do Centra asistované reprodukce. Kvalitu péče se podařilo zvýšit díky rekonstrukci a dovybavení centra, nemocnice do nich investovala ze svého rozpočtu celkem 8 milionů korun. Díky úpravám a dovybavení cetrum nabízí více soukromí i řadu nových metod, které zvyšují šance na otěhotnění. Jednou z nich je i nepřetržitý monitoring embryí pomocí snímkování časosběrnou kamerou.

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře