Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc

Informace o kanálu:

Fakultní nemocnice Olomouc je jedním z největších lůžkových zařízení v České republice. Je součástí sítě jedenácti fakultních nemocnic přímo řízených Ministerstvem zdravotnictví ČR. Je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji a šestou největší nemocnicí v zemi. Její historie je více než stoletá, sahá do roku 1896.

Posláním FNOL je léčit nemocné v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy. Olomoucká fakultní nemocnice poskytuje celé spektrum péče od základní až po vysoce specializovanou. Zařízení má k dispozici padesát pracovišť, přes 1400 lůžek a více než 3000 zdravotnických i nezdravotnických profesionálů.

Našli chlapce v babyboxu olomoucké Fakultní nemocnice

Nahráno uživatelem oltv dne 27. 02. 2014

Našli chlapce v babyboxu olomoucké Fakultní nemocnice

Čerstvě narozeného zdravého chlapce někdo odložil minulý čtvrtek do babyboxu v olomoucké Fakultní nemocnici. Zvuková a světelná signalizace se ozvala krátce po půl páté .
Chlapec u sebe neměl žádné doklad nebo dokumety, které by odkazovaly na jeho totožnost, od sester podle aktuálního data v kalendáři dostal pracovní jméno Olda.
Olda je už šestým dítětem odloženým do babyboxu v olomoucké Fakultní nemocnici. Na vnější stranu porodnice byla vyhřívaná schránka instalována v roce 2006 jako třetí takové zařízení v České republice.

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře