Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc

Informace o kanálu:

Fakultní nemocnice Olomouc je jedním z největších lůžkových zařízení v České republice. Je součástí sítě jedenácti fakultních nemocnic přímo řízených Ministerstvem zdravotnictví ČR. Je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji a šestou největší nemocnicí v zemi. Její historie je více než stoletá, sahá do roku 1896.

Posláním FNOL je léčit nemocné v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy. Olomoucká fakultní nemocnice poskytuje celé spektrum péče od základní až po vysoce specializovanou. Zařízení má k dispozici padesát pracovišť, přes 1400 lůžek a více než 3000 zdravotnických i nezdravotnických profesionálů.

Léčba nádorových onemocnění

Nahráno uživatelem oltv dne 28. 06. 2018

Léčba nádorových onemocnění

 

V Olomouci se sešly špičky z oborů chirurgie a onkologie z Evropy a Spojených států. Fakultní nemocnice Olomouc, Onkologická a I. Chirurgická klinika LF UP uspořádaly v hotelu Clarion kongres věnovaný chirurgii nádorů dutiny břišní. Legenda světové chirurgické onkologie Paul Sugarbaker z Washingtonu zde představil unikátní metodu při níž se léky ničící nádory aplikují do dutiny břišní již v průběhu operace.

 

 

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře