Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc

Informace o kanálu:

Fakultní nemocnice Olomouc je jedním z největších lůžkových zařízení v České republice. Je součástí sítě jedenácti fakultních nemocnic přímo řízených Ministerstvem zdravotnictví ČR. Je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji a šestou největší nemocnicí v zemi. Její historie je více než stoletá, sahá do roku 1896.

Posláním FNOL je léčit nemocné v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy. Olomoucká fakultní nemocnice poskytuje celé spektrum péče od základní až po vysoce specializovanou. Zařízení má k dispozici padesát pracovišť, přes 1400 lůžek a více než 3000 zdravotnických i nezdravotnických profesionálů.

Kardiologie nabízí větší komfort

Nahráno uživatelem oltv dne 05. 02. 2016

Kardiologie nabízí větší komfort

Lidé přijatí s akutním onemocněním srdce a cév teď ve Fakultní nemocnici Olomouc dostávají kvalitní péči v mnohem příjemnějším prostředí. Stísněné prostory původní jednotky intenzivní péče se díky rekonstrukci proměnily v moderní Oddělení akutní kardiologie. Počet lůžek se zvýšil z 5 na 8, oproti původní jednotce vybudované před 17 lety je nynější prostor kolem každého lůžka až pětkrát větší, což je významné pro lékařskou i ošetřovatelskou péči.

 

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře