Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc

Informace o kanálu:

Fakultní nemocnice Olomouc je jedním z největších lůžkových zařízení v České republice. Je součástí sítě jedenácti fakultních nemocnic přímo řízených Ministerstvem zdravotnictví ČR. Je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji a šestou největší nemocnicí v zemi. Její historie je více než stoletá, sahá do roku 1896.

Posláním FNOL je léčit nemocné v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy. Olomoucká fakultní nemocnice poskytuje celé spektrum péče od základní až po vysoce specializovanou. Zařízení má k dispozici padesát pracovišť, přes 1400 lůžek a více než 3000 zdravotnických i nezdravotnických profesionálů.

Holky z Barbudy na pochoďáku

Nahráno uživatelem oltv dne 11. 09. 2018

Holky z Barbudy na pochoďáku


Fakultní nemocnice Olomouc každoročně pořádá pro své zaměstnance akci "Z vršku do vršku" jako poděkování za jejich obětavou práci. Letošní ročník probíhal v duchu hry Pevnost Boyard a konal se na Fortu Křelov.Zaměstnanci vytvořili týmy a ty reprezentovaly předem vylosovaný stát v kostýmech, které stát pomohly identifikovat. Stacionář onkologie bojoval  za stát Antiqua a Barbuda, kolektiv ambulance pak za Řecko.
 

 

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře