Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc

Informace o kanálu:

Fakultní nemocnice Olomouc je jedním z největších lůžkových zařízení v České republice. Je součástí sítě jedenácti fakultních nemocnic přímo řízených Ministerstvem zdravotnictví ČR. Je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji a šestou největší nemocnicí v zemi. Její historie je více než stoletá, sahá do roku 1896.

Posláním FNOL je léčit nemocné v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy. Olomoucká fakultní nemocnice poskytuje celé spektrum péče od základní až po vysoce specializovanou. Zařízení má k dispozici padesát pracovišť, přes 1400 lůžek a více než 3000 zdravotnických i nezdravotnických profesionálů.

Fakultní nemocnice slavila

Nahráno uživatelem oltv dne 27. 09. 2016

Fakultní nemocnice slavila

 

Fakultní nemocnice Olomouc oslavila 120. výročí založení areálu na Tabulovém vrchu. Na Horním náměstí připravila pro veřejnost zajímavý program. Zájemcům nabídla preventivní vyšetření, odborníci představili novinky v léčbě některých onemocnění a poradili příchozím z jejich problémy. Nechyběly ukázky přípravy léčiv, nácvik první pomoci,soutěže nebo výstava historických fotografií. FN je 6. největší nemocnicí v zemi. Má 50 ústavů a klinik, ročně ambulatně ošetří 850 tisíc pacientů a hospitalizuje 50 tisíc nemocných.

 

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře