Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc

Informace o kanálu:

Fakultní nemocnice Olomouc je jedním z největších lůžkových zařízení v České republice. Je součástí sítě jedenácti fakultních nemocnic přímo řízených Ministerstvem zdravotnictví ČR. Je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji a šestou největší nemocnicí v zemi. Její historie je více než stoletá, sahá do roku 1896.

Posláním FNOL je léčit nemocné v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy. Olomoucká fakultní nemocnice poskytuje celé spektrum péče od základní až po vysoce specializovanou. Zařízení má k dispozici padesát pracovišť, přes 1400 lůžek a více než 3000 zdravotnických i nezdravotnických profesionálů.

Barvy léčí ve Fakultní nemocnici

Nahráno uživatelem oltv dne 27. 10. 2015

Barvy léčí ve Fakultní nemocnici

V olomoucké Fakultní nemocnici neléčí jenom lékaři, ale i barvy. Můžete se otom na vlastní oči přesvědčit na společné výstavě, kde předvádí svoje výtvorystodvacet zdravotníků, pacientů a dobrovolníků ze sedmnácti nemocničníchpracovišť. Ti od července do září namalovali pod širým nebem kolem čtyřicetiobrazů. Cílem projektu, který připravilo Dobrovolnické centrum FN Olomouc, je prohloubení komunikace mezi zdravotnickým personálem a pacienty a představení aktivit, které doplňují léčebnou a ošetřovatelskou péči. 

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře