Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc

Informace o kanálu:

Fakultní nemocnice Olomouc je jedním z největších lůžkových zařízení v České republice. Je součástí sítě jedenácti fakultních nemocnic přímo řízených Ministerstvem zdravotnictví ČR. Je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji a šestou největší nemocnicí v zemi. Její historie je více než stoletá, sahá do roku 1896.

Posláním FNOL je léčit nemocné v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy. Olomoucká fakultní nemocnice poskytuje celé spektrum péče od základní až po vysoce specializovanou. Zařízení má k dispozici padesát pracovišť, přes 1400 lůžek a více než 3000 zdravotnických i nezdravotnických profesionálů.

Adventní věnce z Dětské kliniky

Nahráno uživatelem oltv dne 30. 11. 2015

Adventní věnce z Dětské kliniky

Na Dětské klinice olomoucké Fakultní nemocnice se opět po roce vázaly adventní věnce. Tradice začala před 17 lety jako zábava a rozptýlení pro dětské pacienty, postupně se rozvinula díky sdružení Šance v charitativní akci, v níž se do díla dávají nejen děti, ale i jejich rodiče, zdravotnický personál, přátelé i profesionální mistři floristé. Vloni se z prodeje věnců podařilo získat přes 150 tisíc korun, veškerý výtěžek putuje na dárky, hračky a potřeby hemato-onkologicky nemocných pacientů Dětské kliniky.

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře