Olomouc

Veřejná prezentace územního plánu v Olomouci

Nahráno uživatelem oltv dne 12. 02. 2013

Veřejná prezentace územního plánu v Olomouci

Středa 6. února - v budově olomouckého magistrátu se odehrál další z důležitých kroků při tvorbě nového územního plánu města. Architekt Jakub Kynčl vyčerpávajícím způsobem představil veřejnosti návrh tohoto strategického dokumentu. Zasedací sál byl zcela zaplněný , Olomoučané chtěli vědět, jak se nový územní plán dotkne jejich života.
Architekt lidem vysvětlil, co považuje za klíčové prvky dokumentu, v čem vidí jeho silné stránky a jak se například liší návrh od konceptu.
Návrh územního plánu zpracovaný architektonickou kanceláří Knesl - Kynčl už byl projednán odborem koncepce a rozvoje s dotčenými orgány a sousedními obcemi a v souladu s jejich připomínkami upraven. V upravené podobě nyní bude projednán s veřejností. Na základě připomínek pak vznikne konečná verze územního plánu, kterou bude schvalovat zastupitelstvo. Veřejné projednání se uskuteční ve velkém sále magistrátu v úterý 5. března od 16: 30hod, diskusní panel pro odbornou veřejnost je na programu ve čtvrtek 7. března. Námitky a připomínky mohou lidé podávat až do 12. března, do stejného data budou výkresy územního plánu vystaveny v předsálí velkého zasedacího sálu magistrátu v Hynaisově ulici. /reportáž TV ZZIP/

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře