Olomouc

Sigma Olomouc - Jihlava 3 : 0 /TV ZZIP/

Nahráno uživatelem oltv dne 11. 03. 2013

Sigma se snažila hrát a hosté čekali na šanci k rychlému protiútoku. Ve 2.minutě pálil Navrátil zdálky vedle, po chvíli byl už Ordoš přesnější, ale jeho dobře míněná střela byla sražena. Jihlava zahrozila ve 12.minutě, proti Kosakovi musel vyběhnout Zlámal a udělal to dobře. Ve 22. minutě byl v dobré pozici Ordoš, jeho hlavička šla do míst, kde byl připravený brankář Blažek. Za dalších pět minut hlavičkoval po standardce Šindeláře, ani on na gólmana nevyzrál. Deset minutě před koncem viděl žlutou kartu jihlavský Karlík, a protože byla druhá, zápas pro něj předčasně skončil. Ve 43.minutě měl gól na noze Hořava. Po rohovém kopu se dostal do střelecké pozice, ovšem tvrdou ranou minul. V pětačtyřicáté vysunul do dobré možnosti Doležal Navrátila, jeho zakončení z úhlu Blažek nadvakrát lapil. V 50.minutě Navrátil píchl míč do vápna Doležalovi, ten zleva přihrál před a Ordoš uklízel do prázdné. Za další dvě minuty zleva centroval Doležal, Schulmeister si naběhl před bránu a hlavou dal na 2:0. A v 55.minutě to bylo o tři, zakončením k tyčce překvapil gólmana Doležal. V 62.minutě prověřil Blažka utěšenou bombou Vepřek, vzápětí měl další branku na noze Janotka, zblízka trefil jen do brankáře. V 74.minutě poslal kolmičku do vápna Ordoš, Blažek zachraňoval před Doležalem. Devět minut před koncem byl v další gólovce Doležal, Blažek zasáhl dobře. V 85.minutě Blažek zasahoval po gólové střele Hořavy, chytil i jeho dorážku hlavou.