Olomouc

Sigma Olomouc - 1.HFK Olomouc /TV ZZIP/

Nahráno uživatelem oltv dne 04. 02. 2013

Štítky: 1.HFK Olomouc

V posledním utkání před odjezdem na herní soustředění v Turecku porazili fotbalisté SK Sigma Olomouc v městském derby 1. HFK. Modrá lavina měla mnoho šancí, proměnila pět z nich.První šanci zápasu měli hosté, v 6. minutě trefil Čtvrtníček břevno. Vzápětí šla do vedení Sigma, po centru zleva uklidil balon přesně k pravé tyčce Jakub Petr. V 10. minutě trefil břevno Michal Ordoš, jedenáct minut poté na druhé straně třela střela Biolka levou tyčku. Modrá lavina ještě do přestávky navýšila náskok. Ve 28. minutě se protáhl po levé straně Šimon Falta, jeho přihrávku před bránu si srazil do vlastní sítě Murin. Pak měl několik šancí domácí tým, při střelách Doležala nebo Schulmeistera zasahoval holický gólman Šrom. Ve dvaatřicáté minutě snížil z přímého kopu Kobylík, ale Sigma znovu odskočila. Tři minuty před pauzou se z otočky hezky trefil Martin Doležal.Do druhého poločasu poslal trenér Roman Pivarník čerstvou sestavu a ta HFK pořádně zatlačila. V tutových šancích byli Habusta, Hála, Varadi nebo Navrátil, Varadi pak během dvou minut trefil břevno a tyčku. Za spálené šance hosté Sigmu ztrestali a dvanáct minut před koncem snížili na dva tři. Závěr ale patřil domácím. V 86. minutě skóroval z přihrávky Navrátila Hála a v poslední, znovu po příhře Navrátila, protrhl dnešní střeleckou smůlu Adam Varadi.SK Sigma Olomouc – 1. HFK Olomouc 5:2 (3:1)Branky: 7. Petr, 28. vlastní Murin, 42. Doležal, 86. Hála, 90. Varadi – 32. Kobylík, 80. Korčián. Rozhodčí: Plesar – Gallo, Svoboda. ŽK: Falta, Pospíšil, Varadi. Diváci: 300.