Olomouc

Sigma dovezla bod z Teplic

Nahráno uživatelem oltv dne 27. 07. 2015

Sigma si veze z prvního zápasu v Synot lize z Teplic velmi cenný bod. Fotbalistům SK Sigma Olomouc se vstup do nového soutěžního ročníku povedl. Hanáci v utkání 1. Kola Synot ligy remizovali 2:2 v Teplicích, když srovnali v nastaveném čase. Nejprve snížil Jakub Petr, pak vyrovnal Martin Hála. Sigma měla v Teplicích trošku smůly v prvním poločase. Dobré šance měli Navrátil, Halenár nebo Hála, ale čtyři minuty před koncem šli do vedení domácí. A pět minut po přestávce dokonce přidali druhou branku, krátce poté, co teplický brankář mále inkasoval po teči vlastního hráče. Osmnáct minut před koncem minul prázdnou bránu po zaváhání brankáře Navrátil. Jak Sigmě chybělo v první půli štěstí, tak v nastaveném čase přišlo. Nejprve Jakub Petr snížil a pak Martin Hála srovnal, v obou případech to bylo po centrech Tomáše Zahradníčka. Sestava Sigmy :  Reichl - Hála, Rajnoch, Svozil, Vepřek - Petr, Navrátil (87. Zahradníček), Halenár (81. Chorý), Houska (72. Ordoš), Plšek - Vašíček. Trenér Leoš Kalvoda. Asistent Darko Šuškavčevič.