OlomoucPolicie žádá o pomoc při objasnění nehody


1. 2. 2021

Dosud nezjištěný řidič zřejmě světle hnědého osobního automobilu jel po uvedené ulici ve směru jízdy od ulice Velkomoravská k ulici Lipenská. Na mostu přes železniční koleje měl ohrozit řidiče automobilu VW Touran jedoucího ve stejném směru, a to při přejíždění z pravého jízdního pruhu do levého. Řidič Volkswagenu ve snaze zabránit střetu strhl řízení vlevo, kde se střetl s protijedoucím vozidlem BMW.V této souvislosti se obracíme na možné svědky, kteří nehodu viděli a svým svědectvím by mohli pomoci k jejímu řádnému objasnění, či k ustanovení řidiče zřejmě světle hnědého automobilu. Prosím, aby kontaktovali policisty Dopravního inspektorátu Olomouc, a to buď osobně na adrese: Třída Kosmonautů 189/10, Olomouc nebo telefonicky na tel. 974 766 251, 974 766 254, případně kdykoliv linku 158 nebo kteroukoliv policejní služebnu.  /zdroj PČR/

 

Žádost o spolupráci při objasnění dopravní nehody 

 

 

Policisté Dopravního inspektorátu Olomouc se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při objasnění dopravní nehody, která se stala v pátek 29. ledna 2021 kolem 13:00 hodin na ulici Tovární v Olomouci.

 

Dosud nezjištěný řidič zřejmě světle hnědého osobního automobilu jel po uvedené ulici ve směru jízdy od ulice Velkomoravská k ulici Lipenská. Na mostu přes železniční koleje měl ohrozit řidiče automobilu VW Touran jedoucího ve stejném směru, a to při přejíždění z pravého jízdního pruhu do levého. Řidič Volkswagenu ve snaze zabránit střetu strhl řízení vlevo, kde se střetl s protijedoucím vozidlem BMW.

 

V této souvislosti se obracíme na možné svědky, kteří nehodu viděli a svým svědectvím by mohli pomoci k jejímu řádnému objasnění, či k ustanovení řidiče zřejmě světle hnědého automobilu. Prosím, aby kontaktovali policisty Dopravního inspektorátu Olomouc, a to buď osobně na adrese: Třída Kosmonautů 189/10, Olomouc nebo telefonicky na tel. 974 766 251, 974 766 254, případně kdykoliv linku 158 nebo kteroukoliv policejní služebnu. 
Další rychlovky »


Nejsledovanější v tomto měsíci
další »