Olomouc

Reportáž z utkání Mora - Třebíč

Nahráno uživatelem oltv dne 13. 09. 2013

Mora začala nový ročník 1. hokejové ligy doma s Horáckou Slávií Třebíč v brance s Vošvrdou a ten měl hned od začátku plno práce, naštěstí pro domácí všechny šance pochytal. Kohouti byli stále pod tlakem a do šancí se dostávali pouze v přesilovkách, ale ani Knotek a po něm Ondrušek Faltera nepřekonali.
A tak zákonitě trestala Třebíč. Po chybě v rozehrávce otevřel skóre v 16. minutě bekhendem k tyči Němec. Domácí se trápili a když už dal Pekr gól pro přihrávku rukou uznán nebyl. A tak branku, která již uznána byla musel dát v přesilovce po Kucharczykově ráně nohou Selingr. Pár vteřin po vyrovnání mohl zvýšit po velké šanci Králík, ale Faltera byl proti.
V 47. minutě přišla krásná akce dvojice Vodný, Rác, když prvně jmenovaný po přesné kombinaci trefil perfektně pod břevno.
Na konečných 3 : 1 pro domácí zvyšoval při dvojnásobné přesilovce 9 minut před koncem Herman. Mora tak získala první body, o ty další doma se bude snažit po utkání v Šumperku ve středu 18. září v 18.hod, proti Kadani.