Olomouc

Play off Olomouc - Hradec Králové 3 : 4

Nahráno uživatelem oltv dne 22. 02. 2013

Olomoučtí hokejisté nezvládli první utkání čtvrtfinále a na domácím kluzišti podlehli po vyrovnané bitvě hradeckým lvům 3:4. Hanáci nezačali utkání vůbec špatně a po úvodních dvaceti minutách vedli o dvě branky. V dalším průběhu duelu už ale ledu vládlo jen hostující mužstvo, které třemi brankami otočilo stav ve svůj prospěch. Odčinit zaváhání mohou Kohouti už v pátek, kdy se od 18:00 hraje na olomouckém zimním stadionu druhé utkání.

Třetiny 3:1, 0:2, 0:1

Branky a nahrávky: 2. Kucsera (Kolouch), 9. Řípa (Diviš), 13. Hampl (Řípa, Diviš) – 5. Říha (Chmelíř, Roupec), 23. Haluza (Macháň), 34. Švagrovský (Říha, Kubica), 54. Moskal (Tvrdík, Roupec). Rozhodčí: Smitka, Úlehla – Kašík, Wesley. Vyloučení: 6:10, navíc Kolouch (OLO) 10 min. [NARZ]. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 1548. Střely na branku: 42:29. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:4. Stav čtvrtfinálové série: 0:1.
HC Olomouc: Kašík – Bartoň (C), Ondrušek, Kříž, Staněk, Kadela, Valenta, Lhotský – Diviš, Řípa, Hampl – Rác, Kolouch, Kucsera – Kucharczyk, Dopita, Selingr – Švaňhal, Herman, Vodný – Rufer.Královští lvi Hradec Králové: Luňák – Čáp, Vágner, Chmelíř, Roupec, Drtina, Hendrich, Čížek, Zukal – Třetina, Brož, Říha – Švagrovský, Tvrdík (C), Moskal – Kubica, Macháň, Haluza – Budínský, Berger, Valášek.