Olomouc

hokej Mora Olomouc - Benátky nad Jizerou

Nahráno uživatelem oltv dne 15. 01. 2013

Mora po sobotní ztrátě bodů v Šumperku přivítala v pondělí na svém stadionu Benátky nad Jizerou. Hosté se ujali vedení díky lehkému nahození od modré, které si Kašík smolně srazil holí do brány. Domácím se ale zásluhou Řípy povedlo vyrovnat, takže duel nakonec došel do prodloužení. V tom se prosadil Bartoň, jehož střela sražená bruslí hostujícího obránce mezi tři tyče rozhodla o dvou bodech pro Olomouc. Ta porazila Benátky nad Jizerou 2:1 po prodloužení.

41. kolo, pondělí 14.1.2013, Zimní stadion Olomouc

Třetiny 0:1, 0:0, 1:0 – 1:0
Branky a nahrávky: 52. Řípa (Pekr), 61. Bartoň (Řípa) - 16. Mrkvička. Rozhodčí: Minář, Přikryl – Klein, Lukš. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 728. Střely na branku: 26:26. Průběh utkání: 0:1, 2:1p.
HC Olomouc: Kašík – Bartoň (C), Janáček, Houdek, Staněk, Lhotský, Valenta, Schejbal – Pekr, Řípa, Herman – Kucharczyk, Dopita, Hampl – Kucsera, Diviš, Selingr – Rác, Švaňhal, Vodný.HC Benátky nad Jizerou: Blažíček – Mrkvička, Kolmann, Moravec, Šimek, Kajínek, Jaroměřský, Vála (C) – Skalický, Skořepa, Klimt – Urban, Špaček, Plodek – Maďar, Král, Kopic – Miškovský, Jech, Pabiška – Vařecha