HC Olomouc
HC Olomouc

Třebíč - Mora Olomouc 0 : 4

Nahráno uživatelem oltv dne 30. 01. 2013

Ve 44. kole 1. hokejové ligy zavítal na led Horácké Slavie Třebíč aktuálně druhý tým HC Olomouc. Na začátku utkání se oba celky vzájemně oťukávali. V páté minutě hosté vyhráli vhazování a Staňkova střela slavila úspěch, domácí se pak tlačili za vyrovnáním, což jim nabídla i přesilová hra. Ta se Třebíčanům nepovedla a navíc v ní inkasovali. Ve druhé dvacetiminutovce branka nepadla, ač domácí byli aktivnější, zejména díky přesilovým hrám. Ve třetí části hosté nenechali nikoho na pochybách, kdo zápas ovládne, na rozdíl tří branek zvýšil Kotvan, prakticky v zápětí ujel v oslabení Švaňhal a bylo to o 4 branky. Domácí se snažili o zkorigování výsledku, ale kýženého úspěchu se nedočkali.Třetiny: 0:2, 0:0, 0:2Branky a nahrávky: 5. Staněk (Dopita, Kucharczyk), 10. Bartoň (Švaňhal, Selingr), 52. Kotvan (Herman, Diviš), 54. Švaňhal (Lhotský, Diviš). Rozhodčí: Šír, Škach - Wesley, Kašík J.. Vyloučení: 9:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 1470. Střely na branku: 29:36. Průběh utkání: 0:4.SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak - Rangl, Hruška, Zdráhal, Dietz, Sláma, Čejka, Bilčík - Vondráček, Dolníček, Laš - Němec, Ostřížek, Káňa - Čuřík, Kaut, Křivohlávek - Přibyl, Moučka, Čech - Kadela E.HC Mora Olomouc: Kašík L. - Janáček, Bartoň, Staněk, Lhotský, Kotvan, Valenta, Kadela R. - Selingr, Dopita, Kucharczyk - Rác, Ministr, Herman - Diviš, Vodný, Švaňhal - Králík. /natočeno HS ICE TV/