HC Olomouc
HC Olomouc

Mora doma podlehla v prodloužení Chomutovu

Nahráno uživatelem oltv dne 05. 04. 2013

Hokejisté Mory doma po dramatickém utkání prohráli 2 : 3 v prodloužení a získali pouze jeden bod.A to i přes to, že asi 3min před koncem vedli 2:1.

V šestém barážovém střetnutí se Olomouc doma utkala s Chomutovem. Piráti sice zásluhou Kůse otevřeli gólový účet zápasu, Hanáci však dvěma trefami otočili skóre ve svůj prospěch. Těsně před koncem třetí třetiny ale chomutovští hokejisté druhým gólem poslali duel do prodloužení, v němž v přesilovce rozhodli o své dvoubodové výhře. Olomouc podlehla Pirátům 2:3 po prodloužení.

Třetiny 1:1, 0:0, 1:1 – 0:1

Branky a nahrávky: 20. Bartoň (Ondrušek, Selingr), 49. Vodný (Kolouch, Rác) – 7. Kůs (Rýgl, Hruška), 57. Důras (Sikora, Palin), 61. Pulpán (Kraft). Rozhodčí: Lacina, Šindler – Barvíř, Blümel. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 4 523. Střely na branku: 34:36. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3p.
HC Olomouc: Kašík – Bartoň (C), Ondrušek, Kříž, Staněk, Janáček, Valenta, Lhotský – Kucharczyk, Kucsera, Selingr – Rác, Kolouch, Vodný – Králík, Řípa, Herman – Diviš, Ministr, Švaňhal.Piráti Chomutov: Hanuljak – Mrázek, Rutta, Palin, Trefný, Stehlík, Rýgl, Bartejs, Pulpán – Jíra, Divíšek, Kubinčák – Šagát, Kraft (C), Káňa – Důras, Sikora, Hromas – Hruška, Kůs, Procházka.