Olomouc

Flora Olomouc

Flora Olomouc
Flora Olomouc
Flora Olomouc

Informace o kanálu:

Výstaviště Flora Olomouc, a.s. patří k předním českým výstavnickým organizacím. Připravuje a komplexně zabezpečuje vlastní výstavy a veletrhy včetně doprovodných programů. Výstavní areál se čtyřmi pavilony o celkové výstavní ploše 4.395 m2 je situován ve Smetanových sadech poblíž historického centra města. Hlavní pavilon A byl v letech 2013-2014 nově rekonstruován. Výstaviště rovněž pečuje o 47 hektarů městských parků.

Podívejte se, jak to vypadá s rekonstrukcí pavilonu A na Floře

Nahráno uživatelem oltv dne 24. 09. 2013

Podívejte se, jak to vypadá s rekonstrukcí pavilonu A na Floře

Obyvatelé Poupětovy ulice v Olomouci budou muset v následujících týdnech počítat s větší frekvencí provozu nákladních aut, a to v souvislosti se změnami harmonogramu rekonstrukce výstaviště Flora. V místě nově plánované trasy komunikace mezi ulicemi Zamenhofovou a Wolkerovou, kudy dosud vozidla stavby jezdila, se totiž budou nyní provádět přípojky kanalizace a přeložka horkovodu. Zpoždění prací v okolí pavilonu A nastalo vlivem rozsáhlého archeologického průzkumu, který trval o dva měsíce déle než se předpokládalo.
Jediným možným přístupem na stavbu je právě ulice Poupětova, jinak by nebylo možné parkoviště u nádraží Olomouc město dokončit v termínu jarní Flory 2014.

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právy



Komentáře