Olomouc

Flora Olomouc

Flora Olomouc
Flora Olomouc
Flora Olomouc

Informace o kanálu:

Výstaviště Flora Olomouc, a.s. patří k předním českým výstavnickým organizacím. Připravuje a komplexně zabezpečuje vlastní výstavy a veletrhy včetně doprovodných programů. Výstavní areál se čtyřmi pavilony o celkové výstavní ploše 4.395 m2 je situován ve Smetanových sadech poblíž historického centra města. Hlavní pavilon A byl v letech 2013-2014 nově rekonstruován. Výstaviště rovněž pečuje o 47 hektarů městských parků.

Na Floře se začalo stavět

Nahráno uživatelem oltv dne 23. 01. 2013

Na Floře se začalo stavět

Na olomouckém výstavišti Flora začíná rekonstrukce a dostavba pavilonu A. Archeologové už finišují s průzkumem okolí , minulý týden mohli dělníci zahájit přípravné práce, přestavba by měla být hotová v dubnu příštího roku . Zchátralá budova z roku 1967 už dlouho nesplňuje nároky současnosti, její přestavba se však kvůli nejrůznějším průtahům několikrát odkládala.
Rekonstrukce bude stát 210 milionů korun, 40 procent pokryje evropská dotace. Z pavilonu A bude zachován jen železobetonový skelet, současně s novou výstavní plochou vznikne i administrativní budova s restaurací, vybudují se i nová příjezdová cesta , parkoviště, chodníky, kanalizace a osvětlení.
Průběh prací může sledovat olomoucká veřejnost prostřednictvím médií. Novináři totiž budou mít každý týden v pondělí volný vstup na staveniště na pravidelné kontrolní dny a následně mohou o všech novinkách informovat občany města.

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře