Olomouc

Dobré místo pro život

Dobré místo pro život
Dobré místo pro život
Dobré místo pro život

Informace o kanálu:

Občanské sdružení Dobré místo pro život je registrováno od 2. března roku 2009. Volně navazuje na aktivity, které jeho předsedkyně Věra Novotná vyvíjela po zvolení svého tehdejšího manžela primátorem města Olomouce (2006). V té době se začala věnovat spolku TREND vozíčkářů Olomouc a založila projekt Život ve tmě na podporu nevidomých klientů TYFLO centra Olomouc. Olomoucké rodiny ocenily i sportovně zábavný den tzv. Handicap rally. Postupně se na ni začaly obracet další organizace s žádostí o pomoc např. JITRO, SPOLU apod. Brzy začalo být kontaktů tolik, že se rozhodla založit takové sdružení, které bude propojovat organizace, které pomoc potřebují s těmi, kteří svoji pomoc nabízejí...

Zloději okradli postižené děti

Nahráno uživatelem oltv dne 26. 05. 2014

Zloději okradli postižené děti

Bezohlední zloději okradli postižené děti, ukradli totiž ve Středisku rané péče počítače, které jim pomáhají. Vznikla tak škoda přes 100 tisíc a nenahraditelná škoda postiženým dětem a jejich rodičům.

Společnost pro ranou péči o.s., (SPRP), je organizace s celorepublikovou působností.

Poskytuje terénní služby rané péče, podporu a pomoc rodinám, ve kterých vyrůstá dítě se zrakovým a/či jiným postižením v raném věku.

Realizuje program Provázení, který podporuje schopnosti, síly a cíle každého člena rodiny.

Chce, aby její služby vedly k posílení kompetencí, zodpovědnosti a nezávislosti rodičů /zákonných zástupců/ při výchově dětí.

Chce umožnit rodině vychovávat dítě v jeho přirozeném prostředí a žít běžný život.

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře