Olomouc

Chcete vidět loupežné přepadení v přímém přenosu v centru Olomouce?

Nahráno uživatelem oltv dne 22. 11. 2012

Chcete vidět loupežné přepadení v přímém přenosu v centru Olomouce?

Policie hledá svědky loupežného přepadení.

Dne 19. 11. 2011 v 19:20 hodin vstoupil muž ve věku od 20 do 30 let do budovy kiosku čerpací stanice na ulici Krapkova v Olomouci. Přistoupil k obsluze a z náprsní kapsy vyndal osobní tašku černé barvy na zips, z níž vytáhl střelnou zbraň černé barvy se slovy "Dajtě peníze". Přestože muže upozornila obsluhující žena na přítomné funkční kamery, namířil na její hruď pistoli a řekl: "Myslím to vážně". Žena v obavě o své zdraví a svůj život muži vydala z číšnického fleku finanční hotovost ve výši 11 tisíc korun. Poté odešel do ulice Růženy Svobodové. Ke zranění osob nedošlo.

Popis pachatele:

Mladý muž byl oblečený do tmavé bundy s kapucí, kterou měl v době přepadení na hlavě a světlých plátěných kalhot. Kulatý obličej, barva pleti bledá, světlé oči. V ruce měl bílou igelitovou tašku.

Žádáme občany, kteří muže na fotografii poznali, aby ihned volali na linku 158.

Hledáme také svědky tohoto loupežného přepadení, kteří by pomohli objasnit okolnosti loupeže a zjistit totožnost neznámého pachatele.

Se svými informacemi se můžete přihlásit na telefony 974 766 310 nebo na linku 158. Také se můžete osobně dostavit na územní odbor SKPV se sídlem na Žižkově náměstí v Olomouci.

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře