Olomouc

Mora vyhrála v Mladé Boleslavi

Nahráno uživatelem oltv dne 04. 02. 2013

Mora v sobotu vybojovala na ledě Mladé Boleslavi vysoké vítězství 7:4, díky čemuž překonala hranici sta bodů. Středočeši se sice v první třetině ujali dvougólového vedení, Hanáci však čtyřmi trefami otočili skóre ve svůj prospěch, a svůj nadějný náskok již nepustili. Olomouc si tak udržela čtyřbodový náskok před Ústeckými Lvy a přiblížila se Bruslařskému klubu na pouhý jeden bod.Třetiny 2:2, 0:2, 2:3Branky a nahrávky: 2. Pabiška (Nouza, Výborný), 9. Výborný (Toman, Pabiška), 44. Demel (Koudelka, Kafka), 59. Kafka (Mikulík, Jindra) – 10. Řípa (Hampl, Ondrušek), 15. Kucsera (Kolouch), 28. Pekr (Hampl, Kolouch), 35. Řípa (Pekr, Ondrušek), 51. Kucsera (Rác), 52. Králík (Švaňhal), 56. Vodný (Králík). Rozhodčí: Hribik, Pavlovič – Kreuzer, Polonyi. Vyloučení: 11:12, navíc Jindra (MBL) a Pojkar (MBL) 10 min. [NESP]. Využití: 3:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 3140. Střely na branku: 42:38. Průběh utkání: 2:0, 2:4, 3:4, 3:7, 4:7.BK Mladá Boleslav: Will – Jindra, Chaloupka, Němeček, Toman, Kolafa, Pojkar, Žabka, Bohunický – Mikulík, Koudela, Demel – Kafka, Výborný (C), Pabiška – Nouza, Vrbata, Ondřej – Hrdel, Havlíček, Pitule.HC Olomouc: Kašík – Bartoň (C), Ondrušek, Kříž, Staněk, Kadela, Valenta, Lhotský, Janáček – Pekr, Řípa, Hampl – Rufer, Diviš, Selingr – Rác, Kolouch, Kucsera – Švaňhal, Králík, Vodný. /reportáž 1.boleslavská/