Olomouc

Mora Olomouc - Královští lvi Hradec Králové 6 : 0 /TV ZZIP/

Nahráno uživatelem oltv dne 20. 12. 2012

Mora Olomouc - Královští lvi Hradec Králové 6 : 0 /TV ZZIP/

Mora se ve středu 19.12.2012 na svém kluzišti utkala s Královskými lvy z Hradce Králové. Hanáci na nic nečekali a už během první třetiny se ujali velmi nadějného náskoku o tři góly. Když dokázali Kohouti v prostředním dějství navýšit své vedení už na pět gólů, bylo prakticky rozhodnuto. Olomouc nakonec porazila Hradec Králové 6:0.

Třetiny 3:0, 2:0, 1:0

Branky a nahrávky: 4. Řípa (Bartoň), 11. Švaňhal (Herman, Rác), 18. Janáček (Diviš, Hampl), 24. Pekr (Herman, Ondrušek), 33. Švaňhal (Hampl, Staněk), 58. Herman (Staněk, Rác). Rozhodčí: Fraňo, Přikryl – Adamec, Poruba. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 893. Střely na branku: 30:29. Průběh utkání: 6:0.

HC Olomouc: Kašík – Bartoň (C), Ondrušek, Houdek, Valenta, Janáček, Staněk, Schejbal, Škůrek – Pekr, Řípa, Herman – Kucharczyk, Číp, Hampl – Lehečka, Diviš, Selingr – Rác, Švaňhal, Vodný.

Královští lvi Hradec Králové: Čech – Roupec, Karlíček, Čáp, Vágner, Vobořil, Hendrich – Budínský, Mikeska (C), Kubica – Švagrovský, Tvrdík, Moskal – Půlpán, Brož, Říha – Valášek, Macháň, Berger.

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře
Nejsledovanější v tomto měsíci