Olomouc

Mora Olomouc - Jihlava 4:0

Nahráno uživatelem oltv dne 20. 01. 2013

V sobotu se Mora střetla v kohoutí plecharéně s Jihlavou. Ani jeden tým se dlouho nemohl prosadit, až v závěru druhé třetiny otevřel skóre Jiří Dopita. V poslední části Hanáci díky trefám Michala Vodného, Romana Ráce a Jakuba Bartoně ještě navýšili své vedení, takže nakonec zvítězili nad Duklou 4:0.Třetiny 0:0, 1:0, 3:0.Branky a nahrávky: 40. Dopita (Kucharczyk, Kotvan), 55. Vodný (Janáček, Herman), 56. Rác (Švaňhal, Diviš), 60. Bartoň. Rozhodčí: Čech, Jeřábek – Kašík, Rychlý. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 1079. Střely na branku: 41:30.HC Olomouc: Kašík – Bartoň (C), Rašner, Lhotský, Staněk, Kotvan, Valenta, Janáček – Kucsera, Řípa, Herman – Kucharczyk, Dopita, Hampl – Kolouch, Diviš, Selingr – Rác, Ministr M., Vodný – Švaňhal.HC Dukla Jihlava: Rittich – Ficenc (C), Podlipnik, Dobrovolný, Zadražil, Drtina, Štebih, Kolda – Hodek, Velecký, Maliník – Zeman, Hubáček, Malec – Jeslínek, Filip, Prokš – Pekárek, Polcar, Krupka – Pometlo.